Prędkość, adrenalina, emocje
Motoryzacja,  Rożności

Prędkość, adrenalina, emocje

Artykuł sponsorowany

 

Sportowe samochody od zawsze wzbudzały ekscytację nie tylko wśród mężczyzn, ale i pociągały kobiety. Usiąść za kierownicą kultowej marki, to marzenie nie tylko fanów motoryzacji. Dziś w zasięgu ręki każdego. Voucher na jazdę sportowym wozem to z pewnością oryginalny pomysł na prezent. Zamiast kolejnej książki czy płyty, darujemy liczne emocje, które zostają w pamięci przez następne kilkanaście lat. Poza tym, kto z nas nie chciałby poprowadzić legendarnego Ferrari? Dlatego jeśli chcemy zrobić komuś niespodziankę, to taki prezent będzie pozytywnym zaskoczeniem.

Mocne doznania

Lubimy adrenalinę, napięcie, lekki niepokój, a czasem dużą dawkę strachu. Dzieje się tak, ponieważ od czasu do czasu każdy potrzebuje silniejszych wrażeń. Jazda szybkim samochodem uwalnia od napięć i stresów. To świetna zabawa i relaks dla duszy i ciała. Emocje odczuwa się już po zajęciu fotelu kierowcy i zapięciu pasów, a gdy odpala się silnik zaczyna się prawdziwa przygoda. Przyjemna ekscytacja i z każdą chwilą większa pewność siebie.

Okiełznać strach

Bez ograniczeń prędkości, w kilka sekund osiągnięcie szybkości zapierającej dech w piersiach. Tor jest zamknięty dla ruchu drogowego, odpowiednio przygotowany, tak by można było bezpiecznie rozwinąć prędkość. Pod okiem wykwalifikowanego instruktora, z pełnym szkoleniem dotyczącym prowadzenia Ferrari. Przez cały czas trwania jazdy cenne wskazówki i opieka profesjonalisty. A już po kilku przejechanych okrążeniach nabywa się nowych umiejętności w prowadzeniu samochodu, dlatego jest to nie tylko przygoda, ale i cenna lekcja życia.

Gdzie szukać?

Voucher można zamówić bez wychodzenia z domu, klikając na stronę http://www.katalogmarzen.pl/pl/o/Jazda-Ferrari. W ofercie jazda Ferrari w Warszawie i innych polskich miastach. Do wyboru różne opcje, od jednego do kilku okrążeń. Niesamowite przeżycie zakupimy szybko, wypełniając kilka wymaganych pól i realizując płatność w wygodny dla nas sposób. Obdarowany jazdą Ferrari ma rok czasu na wykorzystanie vouchera, dlatego może wybrać dogodny dla siebie termin realizacji.
Dzięki takim przeżyciom inaczej patrzymy na świat, pracę i codzienne obowiązki. Mamy więcej energii i chęci na nowe aktywności. I przede wszystkim, gdy obdarowujemy takimi doznaniami, to dajemy dużo pozytywnych emocji.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *