Samochód czy komunikacja miejska?
Motoryzacja

Samochód czy komunikacja miejska?

Wielu facetów uzna pytanie za bezsensowne, bowiem jak to możliwe aby prawdziwy mężczyzna jeździł komunikacją miejską, a nie swoją wypasioną furą. Warto jednak zastanowić się co wybrać – samochód czy komunikacja miejska.

Jednak należy na to spojrzeć z innej strony, dojeżdżając codziennie do pracy samochodem, mamy możliwość tylko popatrzeć na ulicy na piękne kobiety, nie mamy możliwości dać im szansy na flirt, czy gorący namiętny romans. Za szyby naszego auta nie będziemy mieli możliwości wymiany namiętnego i zachęcającego do dalszego flirtu spojrzenia, to zupełnie co innego aniżeli móc spojrzeć pięknej kobiecie prosto w oczy i przechodząc koło niej wyszeptać jej do uszka – „Cześć”.

Zdarzają się sytuację, że jednak komunikacja miejska to nie najlepsze miejsce na podryw, ze względu na nieprzyjemny zapach, jednak z taką sytuacją spotykamy się na szczęście już coraz rzadziej.

Wybór należy wyłącznie do nas czy wolimy luksus samochodu, czy to niezapomniane spojrzenie kobiet w autobusie czy tramwaju.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *