Seat leon st
Motoryzacja

Seat Leon ST – kombi bez wad


Samochody z nadwoziem typu kombi powinny charakteryzować się jedną cechą. Mają być idealne, bez wad. Sukces rynkowy odnoszą piękne auta łączące funkcjonalność, przyjemność z jazdy i niskie spalanie. Wszystko to powinno być zaoferowane przez producenta za rozsądną cenę. Pojazdem wpisującym się w tę filozofię jest Seat Leon ST. Co takiego ma w sobie to wyjątkowe auto hiszpańskiej marki?

Przyciąga uwagę

Od wielu lat Seat oferuje samochody o atrakcyjnym wyglądzie nawiązującym do sportowych aspiracji marki. Dynamiczny i drapieżny charakter aut tego producenta podkreślają subtelnie poprowadzona linia nadwozia oraz lampy o nowoczesnym kształcie. Samochody kombi z logo hiszpańskiej firmy są w tym względzie tak samo dopracowane, jak auta 5 i 3-drzwiowe. Nie inaczej jest w przypadku Leona ST, który wygląda doskonale wyróżniając się spośród innych pojazdów tej klasy. Także wnętrze tego pojazdu zaprojektowane jest z rozmachem, jednocześnie w żadnym calu nie pomijając tak istotnej troski o wszelkie szczegóły i detale. Końcowy efekt udało się osiągnąć łącząc pełne dynamiki wzornictwo z wysokiej klasy materiałami wykończeniowymi. Nabywcy chcący nadać swojemu autu bardziej indywidualny charakter, mogą dokonać tego wybierając dedykowane dodatki dostępne w ofercie marki.

Wzbudza zainteresowanie

Większość osób zwróciwszy uwagę na Leona ST chce sprawdzić czy w tak efektownym nadwoziu kryje się rzeczywiście kombi spełniające wymagania właściwe dla swojej kategorii. Oceniając samochód pod kątem funkcjonalności trudno znaleźć jakieś wady. Auto oferuje dużą przestrzeń bagażową z możliwością powiększenia przez – możliwe w różnych konfiguracjach – złożenie tylnej kanapy. Kabina jest przestronna i wyposażona w szereg przydatnych schowków. Siedzenia kierowcy i pasażera podróżującego z przodu oraz tylna kanapa są wygodne, a pojazdem komfortowo może podróżować nawet 5 osób. Wątpliwości nie budzi również oferta dodatkowego wyposażenia auta, które pozwala nadać mu wygląd zgodny z gustem nabywcy.

Staje się obiektem pożądania

Będąc pod wrażeniem konstrukcji Leona ST i po zapoznaniu z jego wnętrzem przychodzi czas na analizę elementów, którymi musi cechować się każdy nowoczesny samochód – nie tylko kombi. Seat bezkompromisowo zadbał o wyposażenie wszystkich wersji tego modelu w szereg systemów z zakresu bezpieczeństwa czynnego i biernego. Sercem samochodu jest jego motor. Leon kombi wyposażono w nowoczesne jednostki benzynowe i wysokoprężne wspołpracujące z manualną lub automatyczną przekładnią. Cechą wspólną wszystkich oferowanych silników jest bardzo dobra relacja dających satysfakcję z jazdy osiągów do poziomu spalania paliwa. To czyni Leona ST samochodem jednocześnie ekonomicznym i dynamicznym. Za pojazdem przemawia wiele poważnych argumentów, z którymi bardzo trudno dyskutować. Mocne strony samochodu czynią z niego naprawdę wyjątkową i solidną konstrukcję. Auto znajduje się w ofercie dealera Pol-Car z Poznania, gdzie można go wypróbować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.