Gadżety dla prawdziwego mężczyzny
Technologie

Gadżety dla prawdziwego mężczyzny

Facet jest dzieckiem przez całe życie. Nie ulega to żadnych wątpliwości. W sieci istnieje mnóstwo stron, gdzie można pokusić się o zakupienie ciekawych gadżetów. Niektóre z nich tylko podkreślają męskość, zaś inne są bardzo praktyczne. Poniżej gadżety, którymi możecie popisać się przed znajomymi.

Odkurzacz na USB

Mini odkurzacz na USB jest świetnym produktem, ponieważ posiada spory pojemnik i można nim wyczyścić praktycznie całe biurko. Niezawodny sprzęt dla faceta pracującego przed komputerem. Wiadomo, że jak komputer to i kawka, i papierosek. Gdzie nie gdzie na pewno spadnie jakiś okruszek, a iść po wilgotną szmatkę to nie ma komu. Odpalamy nasz mały odkurzacz i w mgnieniu oka czyścimy cały blat.

Kołpak

Niektórzy uwielbiają nosić na sobie kilogramy biżuterii, niekoniecznie w formie złota. Nie ważne co się nosi, ma być lans. Jeśli Was też denerwują osoby obwieszone wszystkim co metalowe, to doskonałym pomysłem będzie dać upust emocjom. W sklepach z gadżetami możecie zakupić mały (ale widoczny) kołpak! Jak szaleć to szaleć. Kołpak kosztuje maksymalnie 20 złotych wraz z przesyłką, a będzie się doskonale komponował na męskiej szyi.

Talerz z krwią

Wiadomo, że każdy prawdziwy facet uwielbia krwiste mięso. Nawet jak go nie lubimy, to nikt nie musi wiedzieć o naszej małej tajemnicy. Krwisty talerz to doskonały sposób aby pokazać innym samcom, kto rządzi w stadzie. Koszt talerza to wydatek rzędu 15 złotych, ale widok kiedy jecie z niego surowe mięso na pewno zadziwi znajomych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.