Internet, TV i telefonia mobilna w jednym pakiecie? To się opłaca!
Technologie

Internet, TV i telefonia mobilna w jednym pakiecie? To się opłaca!

Telewizja i Internet w pakiecie, wraz z telefonią komórkową, to rozwiązanie, na które decyduje się coraz większa liczba użytkowników. Podpisane umowy w tym zakresie ma wiele zalet. Co znajduje się w takich paczkach i na co zwrócić uwagę, by wybrać najkorzystniejszą ofertę dla siebie i całej swojej rodziny?

Zawartość paczek usług – co się w nich znajduje?

Telewizja i Internet w pakiecie, wraz z telefonią komórkową, to najbardziej rozbudowana paczka usług oferowana przez operatorów. Nie trzeba się przy tym martwić, że będzie ona niedopracowana, nawet przy standardowym pakiecie. Na przykład w INEA już podstawowe rozwiązanie obejmuje aż 144 kanały telewizyjne (w tym 49 w HD), Internet o przepustowości 300/300 Mb/s (pobieranie/wysyłanie danych) oraz nielimitowane rozmowy i dostęp do Internetu z miesięcznym transferem danych 10 GB w przypadku telefonii komórkowej.

Jeśli natomiast chodzi o paczki ekskluzywne, każda osoba niezależnie od zainteresowań znajdzie w nich coś dla siebie w ramach oferty telewizyjnej (ze względu na dostęp do aż 232 kanałów, w tym 95 w jakości HD), a światłowodowy Internet pozwoli na bardzo szybkie ściąganie i wysyłanie danych, bez względu na sposób, w jaki się z niego korzysta. To wszystko okraszone jest dodatkowo telefonią komórkową z nielimitowanymi rozmowami i 10 GB Internetu.

Zalety paczek usług

Paczki usług są bardzo opłacalne. Podstawową zaletą, jaką mają telewizja i Internet w pakiecie z telefonią komórkową, jest to, że oszczędza się w ten sposób pieniądze. Łączny koszt oferty łączonej jest często o kilkadziesiąt złotych niższy niż w przypadku, w którym korzystałoby się z niej w ramach osobnych umów, podpisanych z różnymi operatorami. Jednocześnie otrzymuje się dzięki temu większe możliwości (np. w zakresie transferu danych podczas korzystania z Internetu, oferty programowej lub cen połączeń telefonii komórkowej).

Tym, co oszczędza się na paczce usług, jest również czas. Obsługa kilku umów zabiera go dużo, a jednocześnie istnieje większe ryzyko, że zapomni się o opłaceniu w porę rachunków lub też podpisaniu aneksu do umowy albo jej przedłużeniu, co będzie się wiązało z określonymi konsekwencjami finansowymi.

Okresy promocyjne w ofercie paczek usług

Pakiet telewizji z internetem oraz telefonią komórkową jest bardzo często dostępny na specjalnych warunkach promocyjnych w różnych okresach w roku. Na przykład przy zamówieniu tego typu pakietu online u wielu operatorów można liczyć na korzystanie z niego w pierwszych miesiącach za symboliczną opłatą lub zupełnie za darmo. Warto dokładnie zapoznać się z dostępnymi ofertami, by móc wykorzystać wszystkie możliwe rozwiązania, co pozwoli oszczędzić pieniądze tak bardzo potrzebne do zamknięcia domowego budżetu.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za reklamowy produkt i nie pośredniczy w sprzedaży produktu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *