iPhone - telefon czy niepotrzebny gadżet?
Technologie

iPhone – telefon czy niepotrzebny gadżet?

Coraz większe promocje promocje sieci komórkowych kuszą klientów swoimi specjalnymi ofertami. Część z nich to oferty na nowego iPhone’a. Należy zatem zadać sobie pytanie czy przeciętnego Polaka stać na taki telefon i czy to jest telefon czy może niepotrzebny gadżet.

Posiadanie iPhone’a to przede wszystkim wśród młodzieży to powód do chwalenia się przed rówieśnikami, o zobacz ja mam iPhone, a ty jakąś starą nokię. Niestety obecnie wśród części dorosłych panuje podobne przekonanie. Pomijając jednak ten fakt warto zwrócić uwagę na sam telefon.

iPhone’a możemy kupić w dwóch kolorach- białym i czarnym. iPhone jest smartfonem z dedykowanym dla niego i dostępnym tylko na iPhone systemie operacyjnym przygotowanym przez Apple – OS X. Jego funkcjonalność jak każdego smartfonu umożliwia nam dzwonienie, robienie notatek, wysyłanie smsów, przeglądanie internetu itd.
Trzeba przyznać, że telefon ma nieograniczone możliwości a to za sprawą sklepu App Store, w którym możemy nabyć niezbędne nam aplikacje na telefon. Znajdziemy w nim zarówno płatne jak i bezpłatne aplikacje na iPhone’a.

Ważną rzeczą na którą trzeba zwrócić uwagę, jest mianowicie to, że w przeciwieństwie do wielu innych telefonów system OS X nie ma w zwyczaju się zawieszać, gdzie jedyną możliwością, na przywrócenie użytkowania telefonu jest wyjęcie baterii.

Apple od zawsze jest znane z rewelacyjnych odtwarzaczy muzyki, iPhone jest właśnie połączeniem odtwarzacz muzyki z nowoczesnym telefonem.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *