Jaki tablet kupić dla dziecka?
Technologie

Jaki tablet kupić dla dziecka?

Obecnie już najmłodsze dzieci zaczynają korzystać z tabletów. Tutaj jednak duża odpowiedzialność po stronie rodziców. To właśnie mądrze wykorzystane tablet może przyczynić się do rozwoju intelektualnego dziecka. Warto wiedzieć jaki tablet kupić dla dziecka.

Tablet umożliwia nie tylko zabawę i multimedialną rozrywkę, ale w przypadku starszych dzieci i nastolatków może służyć również do nauki i poszerzania swojej wiedzy na różne tematy.

Do czego wykorzystujemy tablety?

Ze względu na wielkość i szybki rozwój smartfonów tablety coraz rzadziej są wykorzystywane do pracy. Obecnie używają je przede wszystkim dzieci do zabawy, oglądania filmów, bajek. Rozwój aplikacji dostępnych na tablety sprawia, że najmłodsze dzieci poprzez gry edukacyjne mogą rozwijać swoje zainteresowania i zwiększa to rozwój intelektualny dzieci.

Obecnie większość dostępnych tabletów oferuje dostęp do internetu zarówno przez sieć 3G, 4G, a także przez WiFi to sprawia, że stają się multimedialnym sprzętem.

Jaki tablet kupić dla dziecka?

Przed zakupem tabletu warto poczytać o nim opinie w internecie. Kupowany tablet powinien być w miarę szybki, bateria powinna długo wytrzymywać i warto zwrócić uwagę na jakość wykonania. Jeśli będzie wykorzystywany przez małe dziecko, to trzeba mieć na uwadze, że tablet może być narażony na uszkodzenia.

Decydując się na zakup tabletu dla bardzo małych dzieci, warto zdawać sobie sprawę że nie będzie wykorzystany cały jego potencjał więc nie warto przepłacać zbyt wiele za takie urządzenia.

Nie należy również zapominać, że tablet powinien dziecko posłużyć przez kilka lat.

Kilka naszych propozycji na tablety dla dzieci (ze sklepu: https://www.allview.pl/)

Viva C702

 

Jaki tablet kupić dla dziecka
fot. allview.pl

To tablet z bardzo dobrymi parametrami w cenie ok. 300 PLN. Tablet wyposażony w system operacyjny Android™ 6.0, Marshmallow. Posiada wbudowaną pamięć RAM 1 GB. Posiada komunikację z internetem poprzez Wi-Fi

Produkt dostępny  TUTAJ

AX501Q

Jaki tablet kupić dla dziecka - AX501Q
fot. allview.pl

Tablet z komunikacją bezprzewodową 3G. Również wyposażony w 1 GB pamięci RAM. Oparty jest o system Android™ 5.1, Lollipop jednak produkt ten otrzymał już aktualizację do systemu Android™ 7.0, Nougat. Urządzenie obsługuje również inteligentne gesty. Cena urządzenia to ok. 320 PLN
Produkt dostępny TUTAJ

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za reklamowy produkt i nie pośredniczy w sprzedaży produktu.

One Comment

  • Marek

    Fajne są te tablety ALLVIEW – mogę plecić, dzieciak też zadowolony, najważniejsze, że się nie psują ;)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *