Telefon htc
Technologie

Jaki telefon HTC wybrać?

Tajwański producent elektroniki HTC w segmencie smartfonów posiada wiele bardzo mocnych propozycji od siebie. Propozycji, które robią naprawdę dobre wrażenie i są warte zainteresowania. Flagowe produkty HTC są jednymi z najlepszych telefonów, jakie dostępne są na rynku. Natomiast słabsze urządzenia cechuje przede wszystkim bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Jak to jednak bywa w przypadku smartfonów najbardziej warte zainteresowania są telefony z najwyższej półki. To właśnie w tej kategorii najwięcej się dzieje.

Nowy flagowiec HTC

Najnowszy telefon HTC 10 ma być dla marki produktem, który odbuduje jej pozycję na rynku. Sam wygląd urządzenia łączy rozwiązania znane z serii M oraz modelu A9. Całość prezentuje się więc bardzo dobrze. Na wysokim poziomie pozostaje również samo wykonanie, ale do tego marka HTC zdążyła już przyzwyczaić swoich klientów. Same podzespoły są najwydajniejszymi jakie można obecnie spotkać w telefonach. Korzystanie z tego urządzenia jest więc czystą przyjemnością. Dodatkowo dzięki dobrze zoptymalizowanemu oprogramowaniu jakiekolwiek przycięcia są niemożliwe.

Odrobinę tańszy flagowiec

Jeszcze do niedawna flagowym telefonem HTC był model M9. Wraz z premierą HTC 10 zaprezentowana została jednak odrobinę tańsza wersja ubiegłorocznego flagowca. HTC Prime CE to odrobinę mniej wydajny i znacznie tańszy telefon. Przy tym jednak jego parametry w zupełności wystarczają do komfortowego korzystania z niego przy standardowych zadaniach.

Telefony HTC za złotówkę

Obecnie możliwe jest kupienie flagowych telefonów HTC w abonamencie już za złotówkę. Taką ofertę przygotowała dla swoich klientów sieć Play: http://www.play.pl . Wszystkie modele dostępne są w bardzo atrakcyjnym cenowo abonamencie. Dzięki temu każdy będzie w stanie wybrać odpowiedni dla siebie model telefonu. W abonamencie dostępne są również bardziej budżetowe konstrukcje, które kierowane są do mniej wymagających użytkowników.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *