Jakie są gwarancje na systemy fotowoltaiczne?
Technologie

Jakie są gwarancje na systemy fotowoltaiczne?

Instalacja fotowoltaiczna to obecnie jednej z najbardziej poszukiwanych sposób na modernizację domu jednorodzinnego. Obecnie boom na fotowoltaikę trwa i nie widać przesłanek jakby miał się zaraz skończyć.

Dlaczego warto zainwestować w fotowoltaikę?

Coraz większe opłaty przesyłowe, coraz większe podwyżki prądu i spadek cen paneli przekonują wiele rodzin do zainstalowania tych paneli w swoim domu. Oprócz względów czysto finansowych, panele wykorzystują jedno z głównych źródeł odnawiania energii, jakim są promienie słoneczne.

Instalacja Paneli w domu jednorodzinnym to jest inwestycja na lata, która ma za zadanie zmniejszenie kosztów użytkowania energii elektrycznej. Instalacja ta pozwala również nam zarabiać. Instalacja to powoduje, że stajemy się prosumentem, czyli zarówno korzystamy z wyprodukowanej energii, ale również ją produkujemy i dostarczamy do sieci elektroenergetycznej.

Nie należy się obawiać, że energii elektrycznej zabraknie w domu jednorodzinnym, bowiem cały czas jesteśmy podpięci do sieci energetycznej, tak więc na przykład w okresie zimowym, kiedy jest mniejsze nasłonecznienie braki energii będziemy pobierać z sieci przesyłowej.

Jak zamontować panele fotowoltaiczne

Dobrze wykonany montaż paneli jest często znacznie ważniejszy, aniżeli najlepszej jakości sprzęt. Tylko profesjonalny montaż, zgodnie ze sztuką daje gwarancję tego, że unikniemy większych gwarancji. Ekipy monterskie https://pgmpv.pl mają bardzo duży poziom wiedzy w budowaniu tego typu instalacji. Specjaliści w zespołach przeszli kompleksowe szkolenia i są poparte wieloma certyfikatami.

Połączenie specjalistów w ekipie pozwala również na przygotowanie odpowiednich dokumentów dla zakładu energetycznego, dzięki temu większość montażu pozwala na bezproblemowe zgłoszenia takich instalacji.

Jakie są gwarancje na panele fotowoltaiczne?

Montaż paneli to jednak nie wszystko, warto wybrać takie, które nie tylko będą dobre, ale również dostaniemy na dobrą gwarancję, bowiem jest to inwestycja długo terminowa.

Wykorzystanie paneli fotowoltaicznych marki StärkeSolar™ uzyskuje bardzo dobre wartości energii. Dostajemy dzięki temu gwarancje na 30 lat na wydajność paneli nie mniejsza niż 85%, 15 lat na inwertery i przede wszystkim aż 24 miesiące gwarancji na usługę montażową.

Materiał przygotowany dla Partnera.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *