Kobieta copywriter
Technologie

Kobieta copywriter

Praca copywritera jest ostatnio w modzie.

Dlaczego?

Ponieważ nie jest skomplikowana, a dobrze płatna. Polega głównie na pisaniu tekstów, a to ile można zarobić zależy od wyobraźni oraz szybkości pisania na klawiaturze. Zazwyczaj przeciętna osoba pisze 6000 znaków na godzinę. Osoba bardziej zaawansowana 10 000 znaków, profesjonalista 15 000 znaków, a maniak tekstów nawet i 20 000 znaków na godzinę.

Za jeden tysiąc można zarobić nawet dwa złote. Znakomity sposób aby dorobić sobie do wypłaty. Kobiety oczywiście najbardziej interesują się plotkami, modą oraz kulinariami.

Mnóstwo serwisów, które zajmują się właśnie tymi dziedzinami szuka aktywnych kobiet, które będą pisały dla nich teksty. Zatrudnienie się jako copywriter to zatem doskonały sposób na hobby oraz zarobek.

Dlaczego o tym piszemy?

Ponieważ wiele kobiet narzeka na brak pracy. W Internecie jest jej bardzo wiele. Wystarczy tylko poszukać, lub zostawić ogłoszenie na forach dyskusyjnych. Szukając jednak pracy w internecie trzeba być bardzo ostrożnym. Część z ogłoszeń jest dodawana przez osoby nie oferujące pracy, a jedynie chcących pozyskać nasze dane, zdjęcia.

W żadnym wypadku nie wolno odpowiadać na maile w których ktoś prosi o przelanie 1 gr, albo kilku groszy, bowiem może to doprowadzić do zaciągnięcia na nasze dane kredytu bankowego. Zwłaszcza, że obecnie w ten sposób są otwierane nowe konta bankowe poprzez właśnie dokonanie przelewu z innego rachunku jego posiadacza.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *