Lista najpopularniejszych gier online
Technologie

Lista najpopularniejszych gier online

Rynek gier komputerowych, z roku na rok, osiąga imponujące zyski ze sprzedaży. Nie trzeba nikogo przekonywać, że ta forma rozrywki cieszy zarówno młodzież, jak i dorosłych. Poniżej przedstawiono popularne gry online, a niektóre z nich można bezpłatnie pobrać.

Zestawienie najciekawszych gier online

Zestawienie otwiera gra League of Legends, której wydawcą jest studio Riot Games. To gra, o której usłyszał chyba każdy. Przeciwko sobie grają dwie, pięcioosobowe drużyny. Przed rozpoczęciem meczu gracze wybierają unikalne postaci, które różnią się między sobą umiejętnościami i przeznaczeniem w grze.

Zobacz również: Pasek do spodni – istotny dodatek

Zabawa polega na tym, aby wzbogacić się szybciej od przeciwnika, kupić niezbędne przedmioty poprawiające statystyki bohatera i finalnie zdobyć bazę drużyny przeciwnej. Równie popularną grą jest Counter-Strike Global Offensive, wydana przez Valve Corporation. Gracze wybierają drużynę antyterrorystów/terrorystów, a rozgrywka podzielona jest na rundy. Na początku każdej z nich, grający mają możliwość wyboru broni i dodatkowych przedmiotów.

Przeczytaj także: Czy gry komputerowe mogą uzależnić? Zniszczyć Twój związek?

Rundę wygrywa się poprzez wyeliminowanie wszystkich przeciwników lub podłożenie/rozbrojenie bomby. Sporym zainteresowaniem cieszy się także Grand Theft Auto V, autorstwa firmy Rockstar. Wbudowany w nią tryb online zakłada grę kooperacyjną i realizowanie napadów. Co ciekawe, tryb online jest cyklicznie aktualizowany i pojawiają się w nim nowe zadania dla graczy.

Lista najpopularniejszych gier online
Lista najpopularniejszych gier online

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *