Oferta Plusa
Technologie

Oferta Plusa

Artykuł sponsorowany

Plus jest cyfrową siecią telefonii komórkowej, z której korzysta wielu Polaków. Według informacji Polkometu, z abonamentu telefonicznego Plusa w 2011 roku korzystało ponad 13.5 mln. ludzi! Plus oferuje zasięg technologii 3G/UMTS/HSPA, a od 2009 roku możemy korzystać z nowej technologii HSPA+, która pozwala na transmisję danych z prędkością do 21 Mb/s. Stworzenie takiego systemu było możliwe dzięki zaangażowaniu Ericssona, który dostarczył infrastrukturę. Oprócz tego razem z GOPR-em TOPR-em i WOPR-em sieć stworzyła Zintegrowany System Ratownictwa.

Dostęp dla klientów

Z usług Plusa może korzystać 98% Polaków. To bardzo dużo. Możliwe jest to bardzo dobremu zasięgowi, którego może zabraknąć jedynie w warszawskim metrze lub w środku lasu. Korzystanie z abonamentu telefonicznego w Plusie jest wygodne. Mamy zasięg w niemal każdym miejscu w kraju, wielu znajomych, którzy także korzystają z usług tej sieci i ciekawe oferty abonamentowe. Poza tym Plus cały czas się rozwija i stara się sprostać wszystkim wymaganiom swoich klientów. Sieć oferuje swoje usługi za pośrednictwem 26 salonów firmowych w całej Polsce, ponad 500 punktów sprzedaży oraz wielu przedstawicieli handlowych. Poza tym od początku 2013 roku możemy korzystać z oficjalnego działu sieci Plus dzięki PlusForum.pl. Tam właściciele abonamentów telefonicznych i nie tylko oni mogą zadawać pytania, na które konsultanci sieci odpowiadają oraz pomagają w rozwiązywaniu problemów i wyjaśnianiu niejasnych spraw.

Co oferuje Plus?

Plus jako jedna z najstarszych sieci w Polsce ma bardzo szeroki zakres usług. Przez tradycyjne usługi telefoniczne przez Internet, telewizję po usługi bankowe i energetyczne. W Plusie możemy korzystać z abonamentu na telefon, Internetu mobilnego, a także możemy wykupić usługi telewizyjne, albo korzystać z usług energetycznych lub bankowych. Możemy też korzystać ze wszystkich usług na raz! Zarówno klienci indywidualni jak i klienci biznesowi powinni sprawdzić wszystkie oferty Plusa, nie tylko abonament telefoniczny i internetowy.

Wyprzedaże świąteczne

Podobnie jak reszta sieci Plus organizuje wielkie wyprzedaże związane ze świętami i końcem roku. Promocje dotyczą zarówno cen aparatów jak i samych abonamentów i tak możemy wybrać jakikolwiek abonament telefoniczny w Plusie i mieć 0zł. przez pół roku. To bardzo atrakcyjna oferta. Dodatkowo telefon możemy kupić w niższej cenie. Bardzo dużo jest aparatów, które pod koniec roku kosztują jedynie 3 zł.! W sezonie zapłacilibyśmy za te same urządzenia kilka, a nawet kilkanaście razy więcej. Dlatego, jeśli zamierzamy wymienić urządzenia i umowy abonamentowe, to warto zaczekać do okresu przedświątecznego lub do końca roku, gdy wszystkie ceny spadną. Pamiętajmy przy tym, że nie będziemy jedynymi klientami, którzy wpadną na taki pomysł i możemy spotkać się z tym, że naszego wyboru nie będzie. To bardzo częste przy takich promocjach.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *