Iphone czy samsung
Technologie

Samsung czy Iphone

Zarówno firma Samsung jak też Apple oferują bardzo dobre produkty, ale cenowo wygląda to już zupełnie inaczej. Za nowy model Iphone’a należy zapłacić przynajmniej 3 tysiące złotych, a za podobny telefon firma Samsung żąda o blisko 1000 złotych mniej. Co to oznacza? Oznacza to wielką konkurencję na rynku, bo pomimo lepszej reklamy produktów firmy Apple, to Samsung sprzedaje więcej telefonów. Poniżej nasze zdanie na temat tych dwóch gigantów elektroniki.

Samsung od dawna istnieje w branży producenckiej telefonów komórkowych, czyli smartfonów. Ich produkty są dopracowane pod względem procesorów, pamięci oraz aparatów cyfrowych. Samsung nie zaoferuje jednak niczego, czego w swoim produkcie nie posiada firma Apple. Iphone jest dopracowany w każdym calu i dlatego też kosztuje bardzo dużo. Pomimo wyższej ceny gwarantuje stabilność podczas pracy i mocną baterię. Na tym polu Samsung może się tylko przyglądać konkurentowi i wyciągać z tego wnioski.

Samsung czy Iphone? Wybór jest szalenie trudny, ale jeśli mamy pieniądze to oczywiście warto sięgnąć po Iphone. W przypadku nieco chudszego portfela powinniśmy zainteresować się Samsungiem. Różnice w smartfonach są oczywiście widoczne, ale mało wymagający użytkownicy jej z pewnością nie zauważą.

Warto dodać, że każdego roku wypuszczana jest nowa seria Iphone’ów. W przypadku firmy Samsung tych telefonów jest dużo więcej, ponieważ są one przeznaczone dla kilku grup ludzi (ceny, zastosowanie). Mimo, że Samsung sprzedaje więcej smartfonów, to firma Apple posiada lepsze modele.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *