Wareframe - zagraj w hit za darmo
Technologie

Wareframe – zagraj w hit za darmo

„Warframe” to w pełni darmowa sieciowa strzelanka TPP, osadzona w realiach science fiction. Gracze wcielają się w sprawnych wojowników wywodzących się za starożytnej rasy i mogą posługiwać się zarówno bronią dystansową, jak i walczyć w zwarciu.

Na czym polega Warframe

Główną atrakcję stanowi seria kooperacyjnych misji PvE, w których gracze wspólnie wykonują zadania na proceduralnie generowanych mapach, a także poznają kolejne fragmenty intrygującej, tajemniczej fabuły, stanowiącej jeden z największych atutów produkcji.

W Warframe warto zagrać także dla szeregu trybów PvP, pozwalających sprawdzić się w bezpośredniej rywalizacji z innymi graczami. Co najciekawsze, Warframe należy do modnego ostatnio typu gier mieszających elementy typowe dla strzelanek i gier RPG.

ZAGAJ ZA DARMO!

Oznacza to, że gracze mają możliwość dostosowania swojej postaci poprzez wybór jednej z kilku dostępnych klas i rozwój bohatera, wraz ze zdobywaniem kolejnych poziomów doświadczenia. Istotny element rozgrywki stanowi także pozyskiwanie i ulepszanie wyposażenia.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *