Prezent dla niego – kurs strzelecki

Prezent dla niego - kurs strzelecki

Kursy oferowane przez firmę Asy Strzelectwa to idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą nauczyć się obsługi pistoletu, karabinu lub strzelby. Prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem i ogromną pasją, co gwarantuje wysoki poziom zajęć, a jednocześnie świetną zabawę.

Kurs strzelecki sprawdzi się zarówno w przypadku początkujących, jak i zaawansowanych, którzy chcieliby poprawić technikę strzelania, dokonać analizy błędów lub skorzystać z fachowej wiedzy instruktorów.

Oferowane kursy obejmują naukę strzelania z karabinu lub pistoletu. Trwają około trzech godzin, a w ich zakres wchodzi poznanie zasad bezpieczeństwa, technik przyjmowania postaw strzeleckich, składania i rozkładania pistoletu, rewolweru lub karabinu oraz nauka celnego strzelania. Firma Asy Strzelectwa posiada szeroki asortyment – podczas treningu strzelania z pistoletu możliwe jest więc korzystanie z broni takiej jak Glock 17, Glock 19, Sig Sauer P226, Walther P99, CZ75, Jericho 941, Taurus lub Smith&Wesson. Pasjonaci karabinów będą mieli za to okazję obsługiwać AK47, Beryl, M16 czy Dragunow.

Kurs strzelecki zachwyci miłośników broni, a w przypadku nowicjuszy może stanowić doskonałą zachętę do zapisania się na kolejne zajęcia czy dalsze rozwijanie swoich umiejętności. Nauka strzelania może okazać się również oryginalnym i bardzo udanym pomysłem na prezent dla mężczyzny – nawet ci, którzy nie są stałymi bywalcami strzelnicy, na pewno będą zachwyceni możliwością obsługiwania broni palnej.

Asy Strzelectwa oferują również treningi na świeżym powietrzu. Odbywają się one w jednej z nielicznych strzelnic w Warszawie z możliwością strzelania do rzutków. Taki trening to świetna okazja na dobrą zabawę, ale także możliwość przygotowania się pod zrobienia patentu strzeleckiego.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.