Uroda

5 kosmetyków dla mężczyzn, które musisz mieć

Na rynku pojawia się coraz więcej kosmetyków dostosowanych specjalnie do potrzeb męskiej skóry.

W poniższym zestawieniu prezentujemy 5 z nich, które są „must have” każdego mężczyzny. Podajemy Wam linki, aby łatwiej było Wam znaleźć odpowiednie produktu bezpośrednio w sklepie.

#1 Głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy

Jeśli chodzi o pielęgnację to największym „grzechem” każdego mężczyzny jest brak oczyszczania twarzy, lub wykonywanie tego niedostosowanymi kosmetykami (np. żelem pod prysznic). Oczyszczanie jest najważniejszym krokiem, ponieważ wiele niedoskonałości na twarzy pojawia się przez zanieczyszczenia, które gromadzą się w ciągu dnia. Prezentowany żel dodatkowo zawiera drobinki, które skutecznie złuszczają martwy naskórek.

cena: 23,99 zł – KUP TERAZ

#2 Lekki krem-żel przeciw błyszczeniu

Żaden mężczyzna nie lubi czuć, że ma na sobie tłuste kosmetyki. Ten krem-żel, dzięki wyjątkowo lekkiej konsystencji, błyskawicznie się wchłania, zapewniając jednocześnie odpowiednie nawilżenie i matowy wygląd.

cena: 27,99 zł – KUP TERAZ

#3 Łagodzący balsam po goleniu bez alkoholu

 

Kosmetyk potrzebny każdemu mężczyźnie, a dzięki braku dodatku alkoholu, nie będzie podrażniał wrażliwej skóry ani powodował pieczenia.

cena: 19,99 zł – KUP TERAZ

#4 Nocny koncentrat do rąk

Mówi się, że dłonie są wizytówką człowieka. Warto o nie zadbać szczególnie w sezonie zimowym, kiedy są bardziej narażone na przesuszenie. Intensywnie nawilżający koncentrat zapewni wystarczającą pielęgnację w nocy, bez konieczności ponownego aplikowania w ciągu dnia.

cena: 11,99 zł – KUP TERAZ

#5 Szampon wzmacniający do włosów

Posiadacze włosów osłabionych, wypadających lub przerzedzonych powinni zaopatrzyć się w szampon dostosowany do potrzeb męskich włosów, który oprócz skutecznego oczyszczenia zapewnia też objętość i gęstość fryzury.

cena: 19,99 zł – KUP TERAZ

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.