Bielizna dla kobiet- jaką wybrać
Uroda

Bielizna dla kobiet- jaką wybrać

Mówi się, że bielizna typu stringi powoduje zapalenia miejsc intymnych, a źle dobrane biustonosze mogą skutecznie odpędzić ochotę na igraszki. Na takie tezy nie pozostaje nam nic innego jak szeroko się uśmiechnąć, ponieważ rzeczywistość jest zupełnie inna. Jaką bieliznę dla kobiet wybrać? O tym dowiecie się poniżej.

W zależności od okoliczności możemy wybrać kilka rodzajów bielizny. Osobiście uważamy, że pełne komplety są jak najbardziej wskazane, bo nie ma lepszego widoku od kobiety w idealnie dopasowanej bieliźnie. W sklepach internetowych mamy do wyboru setki, jak nie tysiące kompletów bielizny. Każdy komplet zaprojektowany został na specjalną okazję. Na rocznicę doskonałym kompletem będzie czerwień, zaś na walentynki róż. W zależności od upodobań do kompletu można załączyć pończochy lub inne dodatki, których celem jest tylko i wyłącznie podgrzanie atmosfery.

Bielizna w formie prezentu to świetna sprawa, ale można ją wręczać bez okazji. To świetny sposób na to, aby zasugerować swojej kobiecie jaką bieliznę preferują faceci. Pamiętajmy o tym, że kobieta po otrzymaniu seksownej bielizny zazwyczaj jeszcze tego samego wieczoru ją zakłada. Nie zapominajmy także o tym, że zakup bielizny dla kobiety powinien być połączony z zakupieniem też czegoś dla siebie. Ze statystyk wynika, że zapomina o tym 90% facetów, a to błąd …

Stringi, kokardki, mini biustonosze – wszystko jest dla ludzi. Artykuł rozpoczęliśmy od stwierdzenia, że ponoć noszenie stringów powoduje choroby. Na zakończenie chcemy dodać, że to nieprawda. Stringi to prawdopodobnie najwygodniejsza odzież.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *