mitchell griest Bc5rCY3JDMQ unsplash
Uroda

Broda czy bez brody? Czy zarost mile widziany?

Część mężczyzn zadaje sobie pytanie czy zarost jest jeszcze w ogóle modny. Może nie jest wcale na czasie i tylko nas postarza? W gruncie rzeczy to sprawa istotnie osobista. Jednak warto zastanowić się i wziąć za i przeciw posiadania takowej brody czy wąsów.

Pocałunki „z wąsem”

Na pierwszy rzut wychodzą oczywiście pocałunki. No bo wiadomo, wygląd wyglądem ale pieszczota kobiecych ust to nie byle co. Co jeśli po romantycznym uniesieniu chwili potrzebna jej będzie interwencja chirurgiczna?;)

Niestety niektórzy mężczyźni posiadają niebywale tak zwany „twardy zarost”. Nierzadko zdarza się, że jest on mocny. I może podrażniać skórę. 

Jedzenie, czytaj „A co Ty tam masz w kąciku ust?”

Nikt tu oczywiście nie mówi o braku estetyki w smakowaniu potraw. Jednak fizjonomicznie rzecz ujmując, zarost może okazać się być miejscem do bytowania resztek z pożywienia. Co jeśli kawałek jajecznicy zagnieździ się na dłuższy ułamek sekundy, tym razem nie w kąciku ust, a na brodzie? Hm…

Młodo czy staro?

Dla wielu z nas kilkudniowy zarost nie robi aż takiej różnicy. Delikatny zarost zdecydowanie potrafi dodać męskości. Tym bardziej, że część mężczyzn nie ma potrzeby golenia się codziennie. Faza wzrostu włosków na twarzy dla każdego z osobna jest nieco inna. Dlatego też, pozostawiając ten ten temat kwestią sporną, zadecyduj czy noszenie brody czy wąsów to Twoja domena, czy może czas coś zmienić?
mitchell griest Bc5rCY3JDMQ unsplash

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *