Dbałość o urodę, czy może już obsesja
Uroda

Dbałość o urodę, czy może już obsesja

Czy kobieta spędzająca w łazience dwie godziny dziennie kogoś dziwi? Można by zaryzykować tezę, że to całkiem normalne zachowanie. Ciężko stwierdzić tu, czy to już przekraczające normę, bo skoro robi tak zdecydowana większość kobiet, to chyba nie można wszystkich odesłać na leczenie z tego tytułu.

Gorzej, jeśli spojrzeć na kryterium nie tyle czasowe, co finansowe. Wtedy okazać się może, że dbałość kobiety o swoją urodę kosztuje nadto dużo. Bardzo często spotyka się przypadki, kiedy to kobieta wydaje na siebie całą swoją miesięczną wypłatę. Trudno to nazwać łagodnie, ale jeśli ma się do czynienia z takim typem charakteru, to należy, czym prędzej uciekać. Bo kobiety stroi się i ubiera, przecież, tylko i wyłącznie dla mężczyzn. Po co być z kimś, kto za wspólne pieniądze inwestuje w inne relacje. Będą z kobietą w związku należy skrupulatnie kontrolować jej finanse.

Podsumowując, kobiety w większości są egoistkami. Jedynym ratunkiem dla mężczyzn jest bycie twardym i nie pozwolenie kobiecie dominować. Wtedy związek może mieć jeszcze sens dla obu stron.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *