Delikatny czy mocny - jaki makijaż wybrać?
Uroda

Delikatny czy mocny – jaki makijaż wybrać?

Wybór makijażu to dosyć ważne wydarzenie dla kobiety, ponieważ wiele od niego zależy. Delikatny czy mocny? W zależności od tego gdzie się wybieramy. W tym krótkim artykule postaramy się podać po kilka sytuacji, w których dobrze sprawdzi się makijaż mocny lub delikatny.

Szkoła, praca oraz zakupy

Delikatny makijaż doskonale sprawdza się w typowe dni, gdzie idziemy do pracy lub robimy zwykłe zakupy. Nie chcemy zwracać na siebie zbytniej uwagi, a jedynie dobrze wyglądać. Niektóre kobiety mają to do siebie, że gdziekolwiek nie wychodzą, muszą mieć na sobie makijaż ostry. Nie jest on wskazany, ponieważ częściej drażni, niż się podoba. Delikatne podkreślenie powiek to maksimum na jakie może sobie pozwolić kobieta w spokojne dni.

Dyskoteka, restauracja

Wyjście do restauracji nie zawsze oznacza nałożenie ostrego makijażu, chociaż często taki wybór okazuje się słusznym, jeśli po zjedzonej kolacji planuje się igraszki w łóżku. Dyskoteka to z kolei miejsce, gdzie trudno szukać mało wyzywająco ubranych kobiet z delikatnym makijażem. To miejsce wręcz prosi się o to, aby pokazać siebie w nieco innym świetle. Co jest ciekawe to fakt, że dzięki specjalnemu oświetleniu w dyskotece, każdy makijaż wygląda zjawiskowo.

Wybór makijażu istotnie ma spore znaczenie w kontekście tego, jak danego dnia będzie odbierana kobieta. Lekkich makijaży jest bardzo wiele, zatem wygląd nie codziennie będzie taki sam i w konsekwencji nudny. Można tak balansować podkładami oraz pudrami, że każdego dnia wygląd będzie zjawiskowy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *