Depilacja brazylijska – co to jest?

Depilacja brazylijska
Aleksandr Prokopenko / 123RF Zdjęcie Seryjne

Na bardzo wielu forach kobiety zadają mnóstwo pytań o depilację brazylijską. Co to jest? Czy to boli? Wiemy doskonale, że w 2000 znakach nie napiszemy Wam dokładnie jak przebiega zabieg depilacji brazylijskiej, ale postaramy się odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania.

Depilacja brazylijska to nic innego jak usunięcie włosów z warg sromowych, pośladków, ud oraz okolic odbytu. Zazwyczaj kobiety decydują się na pozostawienie wąskiego paska tuż nad łechtaczką, zaś pełna depilacja nazywana jest hoolywoodzką. Zabieg ten przeprowadza się przy użyciu wosku, często pszczelego.

W Polsce moda na depilację brazylijską rozwija się z dnia na dzień. Coraz więcej kobiet chce się pozbyć problemów ze swoim owłosieniem, bo po co mają się golić niemal codziennie, skoro mogą to zrobić raz i mieć spokój na bardzo długi czas.

Ważna informacja

Depilacja brazylijska to nie jest stosowanie żadnych laserów. Włosy naturalnie odrastają po takim zabiegu jednak o wiele wolniej niż po depilacji maszynką lub tradycyjnym woskiem. Koszt zabiegu może się wahać od 50 do nawet 300 złotych. Kto najczęściej stosuje tą metodę? Zdecydowanie fotomodelki, które muszą wyglądać idealnie przed kolejną sesją fotograficzną.

Depilacja brazylijska jest coraz popularniejsza i obecnie w każdym większym mieście oferuje się tego typu zabiegi. Naszym zdaniem warto zainteresować się takim zabiegiem chociażby po to, aby samej przekonać się jak to jest. Dzięki grupie profesjonalistów być może przekonacie się do takiej formy depilacji, bo nie naraża ona skóry na przebarwienia czy dyskomfort. Zachęcamy do komentowania tego tematu.

Obejrzyj również wideo:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.