Depilacja u kobiet
Uroda

Depilacja laserowa

Lato zbliża się wielkimi krokami, co z pewnością cieszy nie tylko dzieci oczekujące końca roku szkolnego. Wakacje, to czas kiedy w końcu możemy odsłonić nieco ciała, nie tylko podczas wizyt na plaży czy na miejskim basenie odkrytym. Zanim jednak zrzucimy swoje ubrania  lub też zamienimy spodnie na krótkie spódniczki oraz spodenki, warto odpowiednio zadbać o gładkość naszych nóg oraz pach. Panowie, nie muszą się tym nadmiernie przejmować, bo choć natura w tym względzie obdarzyła ich znacznie hojniej, to jednak utarło się, że to właśnie panie powinny posiadać gładkie, pozbawione zarostu ciało.

Depilacja laserowa – jak często robić?

O ile jeszcze nie jest to tak kłopotliwe w przypadku gdy nasze włosy są jasne i nie odrastają zbyt szybko, o tyle panie o włosach grubych i szybko odrastających, zmuszone są do golenia nóg co około dwa dni. Czy jest na to jednak jakiś sposób, stanowiący pewną alternatywę dla bolesnego zabiegu depilacji za pomocą depilatora czy też wosku? Właśnie w tym celu opracowano metodę usuwania włosów za pomocą lasera.

Oczywiście należy się nastawić w tym przypadku na nieco wyższą cenę związaną z kosztami zabiegu tego rodzaju, jak i konieczność ich powtórzenia kilka razy. Co najważniejsze jednak, zabieg ten jest zupełnie bezpieczny dla naszego organizmu, nie powoduje również żadnych podrażnień, jest również zupełnie bezbolesny, czego nie można powiedzieć o innych metodach o działaniu długotrwałym. W przypadku większości osób, wystarczające jest wykonanie trzech zabiegów w odstępie od jednego do kilku tygodni.

Z pewnością w czasie ich trwania, uda się pozbyć większości włosków, które przecież nie rosną jednakowo w tym samym czasie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *