Depilacja u mężczyzn
Uroda

Depilacja u mężczyzn

Do salonów piękności coraz częściej wybierają się panowie chcący dobrze wyglądać, bowiem co jest złego w tym, kiedy mężczyzna chce elegancko wyglądać oraz dobrze prezentować obok swojej partnerki, szczególnie teraz kiedy jest ciepło i zaczynamy odkrywać coraz więcej ciała. Depilacja u mężczyzn nie jest niczym złym i jest stosowana coraz częściej przez mężczyzn.

Już nie tylko kobiety wybierają się do salonów kosmetycznych, a coraz częściej odwiedzają je również mężczyźni.

Depilacja pach

Najczęściej panowie decydują się na depilację pach, jest to jak najbardziej uzasadniony wybór, bowiem zbyt dużo włosów w tym miejscu wygląda niezbyt dobrze, a poza tym dużo gorzej działają wtedy antyperspiranty. Dużo szybciej powstaje wtedy ten przykry zapach.

Depilacja pleców

Nie wszyscy mężczyźni mają ten problem, jednak jeśli już ktoś ma bardzo bujny zarost to bardzo często decyduje się także na depilację pleców. Często oprócz pobudek czysto estetycznych jest to spowodowane prośbami partnerek, którym to przeszkadza. Nie można jednak zaprzeczyć, że plecy bez zarostu wyglądają dużo estetyczniej.

Depilacja nóg

To jest najczęściej wybierany zabieg przez kobiety, jednak u panów ta część ciała nie jest wybierana do depilacji tak często. Najprostszym powodem jest to, że wydepilowane nogi nie wyglądają tak dobrze jak u kobiet i mogą wywoływać u niektórych osób dziwne skojarzenia.

Depilacja intymna

Jeśli chodzi o mężczyzn to jest to dość nowy temat, w przeciwieństwie do kobiet, które już od dawna poddają się depilacji bikini, aczkolwiek coraz częściej panowie bez zbędnego skrępowania wybierają się na taki zabieg.

One Comment

  • Kuba

    Męska depilacja to dość trudny temat, mam wrażenie, że szczególnie w naszym kraju jest to temat tabu. Zupełnie inaczej podchodzą do tego faceci np. w południa Europy. Moim zdaniem warto z takiego zabiegu korzystać, na pewno wyglądamy wtedy estetycznie, a higiena nie jest bez znaczenia.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *