Dobry antyperspirant męski przeciw nadmiernemu poceniu
Uroda

Dobry antyperspirant męski przeciw nadmiernemu poceniu

Nadmierne pocenie się, czyli nadpotliwość, jest bardzo dokuczliwe. To wstydliwy problem, z którym boryka się prawie 3% wszystkich panów. Podstawą w walce z ciągle oblewającymi ciało potami jest skuteczny antyperspirant. Skąd jednak wiedzieć, że to najlepszy wybór? Dobry antyperspirant, czyli jaki?

Działający przez dłuższy czas

Naprawdę dobry antyperspirant będzie działał przez długi czas. Najnowsze technologie pozwalają na stworzenie kosmetyków, które są świetne nawet przez 48 godzin. To ważne, ponieważ antyperspirant aplikuje się wieczorem, przed położeniem się spać. W ten sposób najlepiej będzie cię chronił rano.

Zmniejszający potliwość

Zadaniem dezodorantu jest odświeżanie i nadawanie zapachu, ale antyperspirant na ważniejsze zadanie – jest nim zmniejszenie ilości potu i to bez ingerencji w fizjologię skóry. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest L’Oréal Shirt Protect – antyperspirant dla mężczyzn, który zawiera aktywne mikrokapsułki zmniejszające ilość potu.

Niwelujący przykry zapach

Nieprzyjemny zapach potu to krępujący problem, możesz jednakże świetnie sobie z nim poradzić, jeśli tylko znajdziesz dobry antyperspirant. Niwelowanie przykrego zapachu to sprawa antybakteryjnych składników. Dzięki nim nie musisz krępować się nawet w czasie upału. Antyperspirant sam jednak nie powinien mieć zbyt silnego, wybijającego się zapachu. Męskie, delikatnie pobudzające zapachy sprawdzą się lepiej – dobrze dopasują się do twoich perfum czy wody po goleniu.

Sprawdzający się w stresowych sytuacjach

Na co dzień nie masz problemu z potliwością, ale w stresujących momentach, podczas ważnych rozmów w pracy czujesz, że całe ciało zaczyna się robić mokre? A może podczas treningu czujesz się strasznie nieświeżo? Dobry antyperspirant to taki, który będzie chronił cię nie tylko w czasie zwykłych czynności, lecz także sprawdzi się w tych ekstremalnych sytuacjach. L’Oréal Shirt Protect powstał właśnie po to, by zapewnić ci uczucie suchości w każdej sytuacji.

Niepozostawiający śladów na ubraniach

Cóż, może się wydawać, że to mniej ważny aspekt, ale fakt jest taki – co z tego, że antyperspirant zapobiegnie mokrym plamom pod pachami, jeśli zamiast nich będą białe lub żółte, równie szpecące ubrania? Dlatego antyperspirant L’Oréal Shirt Protect gwarantuje, że nie pozostawia śladów na ubraniach. Na dodatek dba o tkaninę, by nie była szorstka i nieprzyjemna w dotyku.

Materiał partnera.

2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.