Jakie są zalety depilacji intymnej mężczyzn?
Uroda

Jakie są zalety depilacji intymnej mężczyzn?

Kobiety od dekad depilują swoje ciało bez skrępowania. Od dłuższego czasu również mężczyźni zaczęli interesować się tym tematem. Dawniej mężczyźni z bujnym owłosieniem na ciele byli uznawani za niezwykle męskich, jednak kanon piękna męskiego ciała bardzo się zmienia i faceci coraz częściej zaczynają dbać o swoje ciało używając nie tylko mydła i wody.

Dla tych którym nie wystarcza już tylko siłownia i zdrowa dieta proponuje się różne zabiegi kosmetyczne. Wśród zainteresowań mężczyzn znalazła się depilacja intymna zwana także jako boyzilian lub manzilian. Mężczyźnie przestali czuć skrępowanie i swobodnie korzystają z tych zabiegów. Najlepszej depilacji można szukać tutaj: https://easywaxing.pl/pl/depilacja-mezczyzn/.

Mężczyżni coraz częściej dbają o swoje ciało, oprócz depilacji i przyciania brody u barbera bardzo często korzystają z zabiegów modelowania sylwetki Icoone, które stymulują produkcje kolagenu przeciwdziałają starzeniu się skóry lub nawet usuwają tkankę tłuszczową.

Zalety depilacji intymnej mężczyzn

Boyzilian ma wiele zalet, dlatego warto pozbyć się zbędnego owłosienia, by zwiększyć komfort życia.

Większa higiena ciała

Niektórzy mężczyźni mają bardzo bujne owłosienie, które przeszkadza im podczas wykonywania różnych sportów. Podczas dużego wysiłku jest okropnie gorąco w strefie intymnej, pozbycie się włosów pozwala ochłodzić niektóre strefy ciała. Do tego łatwiej jest utrzymać czystość ciała i zniwelować drobnoustroje, które zasiedlają się we włosach powodując przykry zapach.

Poczucie komfortu

Pozbywając się owłosienia mężczyzna może poczuć się pewniej w wielu sytuacjach, na przykład podczas wakacji przy basenie lub w siłowni.

Wydajność

Usuwanie owłosienia maszynką do golenia w strefie intymnej jest trudne i żmudne, dlatego lepiej poddać się zabiegom wykonywanym przez specjalistów.

Co kryje się pod nazwą boyzilian bikini?

Zabieg depilacji mężczyzn, czyli tzw. boyzilian, polega na trwałym usunięciu włosów z okolic intymnych u mężczyzn. Najlepszym sposobem jest usunięcie ich za pomocą wosku. Samodzielnie podejmuje się decyzję czy mają zostać usunięte tylko włoski z pachwin, czili spoza linii bielizny, czy całkowicie wydepilować całą okolicę intymną wraz z przestrzenią między pośladkami. Ta druga opcja to tak zwana depilacja brazylijska.

Jakie są zalety depilacji intymnej mężczyzn?
Jakie są zalety depilacji intymnej mężczyzn?
Materiał przygotowany dla Partnera

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *