Kosmetyki używane przez mężczyzn
Uroda

Kosmetyki dla mężczyzn

Podobnie jak kobiety, duża część mężczyzn dba o siebie- lubi dobrze wyglądać i ładnie pachnieć. Coraz częściej wybieramy markowe kosmetyki, głównie dlatego, że ich ceny bardzo spadły. Warto zatem wiedzieć jakie kosmetyki dla mężczyzn możemy dostać w sklepach.

Ta wiedza z całą pewnością ułatwi nam robie zakupów i odpowiedni dobór kosmetyków

Kosmetyki na rano

Oprócz kremów, które używane są dość rzadko przez to młodsze pokolenie, częściej przez osoby w średnim wieku, korzystamy głównie z dezodorantów zarówno tych w sprayu jak i tych w sztyfcie. Warto zauważyć, że coraz bardziej w niepamięć odchodzi woda po goleniu potocznie zwana wodą kolońską.

Częściej decydujemy się na wody toaletowe w sprayu lub wody perfumowane. Mają one atomizer i pozostawiają wrażenie iż zapach utrzymuje się na skórze i ubraniu znacznie dłużej niż to jest w przypadku wody po goleniu.

Kosmetyki na wieczór

Tutaj w przeciwieństwie do kobiet, mężczyźni nie przykładają zbytnio znaczenie i nie korzystają z kremów na noc. Na pewno pewna grupa osób, ale przede wszystkim w średnim wieku korzysta z kremów na noc, chcąc w ten sposób zregenerować swoją skórę po całym dniu.

Pomimo tego, że mężczyźni dbają o siebie, to nie przywiązują do tej kwestii aż tak znaczącej wagi jak to ma miejsce u płci przeciwnej, zdarza się dość często, że panowie potrafią wyjść z domu bez korzystania z kosmetyków, co było by nie do pomyślenia u pań.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.