Marynarka dobra na każdą okazję
Uroda

Marynarka dobra na każdą okazję

Nie od dziś wiadomo, że każda kobieta lubi pięknie wyglądać i zwracać na siebie uwagę panów. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby także panowie wzbudzali zachwyt wśród kobiet i potrafili przykuć ich uwagę na sobie. Nie potrzeba do tego zbyt wiele, wystarczy odrobina kreatywności, dobrego gustu i przede wszystkim chęci.

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze i aby przykuć uwagę pięknych kobiet, musimy wyglądać schludnie i elegancko. Nikt nie mówi, aby na co dzień chodzić w garniturze, krawacie i pantoflach. Ale wystarczy założyć marynarkę i jeansy. Nie musimy nawet ubierać pod nią koszuli wystarczy jakiś niesprany t-shirt. Ostatnimi czasy w modzie właśnie są t-shirty pod marynarkami.

Warto pamiętać, że marynarka jest doskonałym ubiorem na każdą okazję, możemy  ją założyć na co dzień do pracy, na wieczorne spotkanie ze znajomymi, a także na randkę, czy spotkanie służbowe.

Nie należy jednak zapomnieć, o tym, że powinna ona pasować do reszty naszego stroju i marynarka w pstrokatym kolorze, nie będzie dobrym wyborem na spotkanie służbowe, a jedynie jako ubiór np. na dyskotekę.

Tak więc panowie to od nas także zależy czy uda nam się przykuć wzrok kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.