Marynarka dobra na każdą okazję

Marynarka dobra na każdą okazję

Nie od dziś wiadomo, że każda kobieta lubi pięknie wyglądać i zwracać na siebie uwagę panów. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby także panowie wzbudzali zachwyt wśród kobiet i potrafili przykuć ich uwagę na sobie. Nie potrzeba do tego zbyt wiele, wystarczy odrobina kreatywności, dobrego gustu i przede wszystkim chęci.

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze i aby przykuć uwagę pięknych kobiet, musimy wyglądać schludnie i elegancko. Nikt nie mówi, aby na co dzień chodzić w garniturze, krawacie i pantoflach. Ale wystarczy założyć marynarkę i jeansy. Nie musimy nawet ubierać pod nią koszuli wystarczy jakiś niesprany t-shirt. Ostatnimi czasy w modzie właśnie są t-shirty pod marynarkami.

Warto pamiętać, że marynarka jest doskonałym ubiorem na każdą okazję, możemy  ją założyć na co dzień do pracy, na wieczorne spotkanie ze znajomymi, a także na randkę, czy spotkanie służbowe.

Nie należy jednak zapomnieć, o tym, że powinna ona pasować do reszty naszego stroju i marynarka w pstrokatym kolorze, nie będzie dobrym wyborem na spotkanie służbowe, a jedynie jako ubiór np. na dyskotekę.

Tak więc panowie to od nas także zależy czy uda nam się przykuć wzrok kobiet.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.