Miejsca depilacji
Uroda

Miejsca depilacji

Temat depilacji był kiedyś ogromnym tabu. Podobnym tabu jest dzisiaj seks analny, ale jak uczy nas historia – do wszystkiego trzeba się przyzwyczaić i o wszystkim należy rozmawiać. W tym artykule chcemy przybliżyć Wam temat depilacji, ponieważ to podstawa higieny człowieka.

Miejsca depilacji u kobiet

Kobiety w zasadzie mogą się depilować w każdym miejscu, ale najpopularniejsze są pachy oraz okolice bikini. Z danych statystycznych wynika, że aż 81% Polek w wieku 17-39 regularnie się depiluje. Ma to spory związek z higieną, gdyż zbyt długie owłosienie może się w każdej chwili zamienić w stan zapalny.

Miejsca depilacji u mężczyzn

Mężczyźni rzadko golą sobie pachy, ale coraz częściej używają maszynek w miejscach rozrodczych. Golenie włosów łonowych nie jest w ich przypadku jedynie sposobem na lepszą higienę, ale pozbycie się owłosienia wizualnie wydłuża penisa. Dla kobiet ogolony facet ma spore znaczenie, bo chętniej oddają się one nowym wyzwaniom seksualnym. Niektóre kobiety ani myślą o miłości francuskiej z facetem, który nie goli się regularnie.

Jak i kiedy się depilować?

Do depilacji możemy używać zwykłej maszynki do golenia, ale nie powinniśmy korzystać z żadnych pianek czy kremów. Wystarczy pod bieżącą wodą przeprowadzić depilację. To nie boli, ani też nie powoduje uczucia dyskomfortu. Jeśli chodzi o porę depilacji, to ma ona znaczenie. Powinno się depilować w trakcie kąpieli. Dzięki temu do porów włosowych nie wda się żadna infekcja.

A czy Wy się depilujecie?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.