Uroda

Najlepszy pomysł na Dzień Matki

Jak sprawić by kobieta poczuła się wyjątkowo? Oczywiście dając jej w prezencie perfumy. Zamknięte w małym flakoniku przecudne nuty zapachowe sprawią przyjemność każdej kobiecie. Perfumy to prezent niespodziewany, ale wyjątkowy. Jeśli są dobrze dobrane do ich przyszłej nosicielki, to są wyrazem zaangażowania, ale też bliskości obdarowującego względem obdarowanej – aby „trafić” z zapachem, kobietę trzeba znać. Perfumy są niecodziennym prezentem mówiącym o wyjątkowości obdarowanej.

Wyjątkową kobietą jest z pewnością każda matka

A niezwykle ważne jest aby każda mama czuła się wyjątkowo i na co dzień i w specjalnych sytuacjach, dzięki temu będzie miała siłę aby stawić czoło codziennym obowiązkom z uśmiechem. Zapach dla matki musi być zapachem  indywidualnej kobiety – zgodnym z jej charakterem i preferencjami. Wydaje się, że wybór jest dość trudny. Ale wybierając zapach dla mamy można sobie pomóc kilkoma zasadami.

Wśród mnogości marek i zapachów są takie, które zawsze będą strzałem w dziesiątkę. Chodzi o zapachy, które stanowią klasykę pożądaną przez niejedną kobietę. Taką klasyką są z pewnością perfumy Nino Cerruti „Cerruti 1881”. Ich pudrowo-owocowy wyrafinowany zapach uczyni z mamy damę w pełnym słowa znaczeniu. Można je nosić na co dzień, uwydatniając swoją kobiecość. Mama pachnąca „Cerruti 1881” przyciągnie niejedno spojrzenie i zaintryguje.

Z kolei dla mam o radosnej naturze i pogodnym usposobieniu, potrzebujących dodatkowej energii, sprawdzą się zapachy świeże, wiosenno-letnie, kwiatowo-owocowe. Te również mogą być noszone na co dzień, a przy okazji ich tonacja pozwoli czuć się atrakcyjnie i przyciągać spojrzenia. Do takich należą Dolce & Gabbana „Light Blue” – zapach świeży, letni i radosny, napełniający energią i przywołujący wspomnienie letnich uniesień. „Light Blue” to zapach, który sprawia radość. Z kolei Lanvin Eclat D´Arpege to zapach kobiet czułych ciepłych i pełnych harmonii. Jego kwiatowo-owocowe nuty są na wskroś kobiece, romantyczne. „Eclat D´Arpege” uspokaja i pieści kobietę go noszacą.

Czasem bywają też chwile, kiedy i mamie należy się wolne od obowiązków

Na wielkie wieczorowe wyjścia i intymne momenty wyjątkowo pasują zapachy nieco cięższe i wyraźniejsze o korzennych tajemniczych nutach. Na taką okazję doskonałym wyborem będzie zapach Jesus Del Pozo „Ambar”. Jego linie zapachowe orientalnych przypraw i kwiatów to szyk, klasa i wytworności, która potrzebna jest kobiecie w różnych sytuacjach.

Te propozycje zapachowe sprawdzą się jako podarunek będący wyrazem miłości i znajomości potrzeb tej najważniejszej kobiety w życiu.

dzienmatki2015_hp

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *