Uroda

Polska moda na tatuaże

Jak wynika z przeprowadzonych badań, co dziesiątych Polak ma, a co trzecichciałby mieć tatuaż. Do studiów tatuażu zgłaszają się już nie tylko członkowie subkultur, uznawanych za niszowe i wyobcowane społecznie.

Kto decyduje się na tatuaż?

Wprost przeciwnie. Moda na tatuaże dotarła pod strzechy. Jej „ofiarami” padły przede wszystkim młode kobiety, mieszkające w mniejszych miejscowościach.

To właśnie one stanowią większość w grupie osób, które zdecydowały się na trwałe ozdobienie własnego ciała. One również zwracają większą uwagę na walory estetyczne tatuażu niż panowie, którzy zabiegowi bardzo często poddają się zupełnie spontanicznie.

Według najbardziej racjonalnych prognoz, moda na tatuaże jeszcze nie osiągnęła swojego apogeum i być może za kilka lat większość Polek będzie mogła pochwalić się własną, mniejszą lub większą ozdobą.

A co jeśli zrobiliśmy tatuaż pochopnie?

Jeśli przytrafiła się Wam sytuacja, że tatuaż został zrobiony pod wpływem chwili, nie jest taki, o jakim marzyliście to na całe szczęście istnieją sposoby na jego usunięcie. Tatuaż usuwa się laserowo, jednak trzeba pamiętać, że może być konieczność wykonania kilku zabiegów, aby całkowicie pozbyć się niechcianego wzoru. Sprawdźcie ofertę usuwania tatuaży: https://prezentmarzen.com/laserowe-usuwanie-tatuazu-lodz/

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *