Samoopalacz do ciała i twarzy
Uroda

Samoopalacz do ciała i twarzy

Jak uzyskać efekt naturalnej opalenizny bez słońca? Piękna, brązowa skóra jest pożądana przez kobiety w różnym wieku. Niestety uzyskanie naturalnego efektu bez pomocy słońca, może stanowić prawdziwe wyzwanie. Na szczęście z pomocą przychodzi samoopalacz. Dobrze dobrany produkt sprawi, że skóra uzyska blask i delikatnie czekoladowy odcień. Wiele kobiet boi się otrzymanego efektu; wydaje się im, że produkt sprawi, że ciało będzie wyglądać sztucznie. Jest to błędne myślenie. Wystarczy tylko wiedzieć, w jaki sposób użyć i odpowiednio dobrać produkt do własnej skóry.

Konsystencja produktu

Samoopalacze dostępne na rynku różnią się od siebie, pod wieloma względami. Przede wszystkim swoją konsystencją. Do tej pory, największą popularnością cieszył się produkt w spray’u. Za sprawą łatwości w nakładaniu, był on najczęściej wybieranym samoopalaczem. Obecnie, aby uzyskać spektakularny efekt- opalenizny, jak po powrocie z egzotycznych wakacji- warto sięgnąć po produkt w konsystencji pianki. Firma TanExpert stworzyła innowacyjny produkt, o konsystencji pianki, który idealnie sprawdzi się nakładany na ciało, jak i twarz. Nie ma potrzeby martwić się o plamy, czy przebarwienia. Samoopalacze w piance są bardzo łatwe do rozprowadzenia na ciele; szybkie i sprawne rozsmarowanie za pomocą specjalnej rękawiczki, to gwarancja producenta.

Zamiast pianki, można postawić na balsam brązujący. Jego konsystencja jest dużo lżejsza, natomiast efekt równie zaskakujący. Używając balsamu, to kobieta decyduje o barwie swojej skóry- może ona w łatwy sposób budować kolor opalenizny według swoich potrzeb. Aby efekt po nałożeniu produktu był jeszcze lepszy, należy przed nałożeniem wykonać porządny peeling ciała.

Samoopalacz idealnie dopasowany

Najlepszy efekt, po użyciu produktu będzie, jeśli produkt został właściwie dopasowany do kobiety. Dobrze dobrany skład, który nie będzie uczulał, ani podrażniał oraz wybrany produkt na podstawie własnego zaawansowania, to gwarancja sukcesu. Marka MineTan w swojej ofercie posiada samoopalacze dla osób zaczynających swoją przygodę z opalaniem skóry- jest to dobre rozwiązanie, dla osób bojących się uzyskania sztucznego efektu. Warto zwrócić uwagę na wybrany odcień, aby był on zbliżony do skóry. Inny produkt sprawdzi się dla kobiet o śniadej karnacji, a inny przy oliwkowej cerze.

Zasady używania produktu

Używanie samoopalacza, wbrew pozorom nie jest trudne. Należy przestrzegać kilku zasad, aby ciało wyglądało zjawiskowo, a efekt utrzymywał się przez długi czas. Przed zaaplikowaniem samoopalacza- bez względu na jego rodzaj- należy zrobić peeling ciała oraz twarzy. Cały proces nakładania produktu, nie powinien być poprzedzony nakładaniem innych kosmetyków do pielęgnacji ciała. Niezależnie od konsystencji produktu, samoopalacz powinien być nałożony za pomocą specjalnej, polecanej przez producenta rękawicy. Produkt należy rozprowadzać kolistymi ruchami. Dla kobiet, które oczekują najbardziej naturalnego efektu, poleca się trzymać samoopalacz na skórze, od jednej do trzech godzin.  Przeczytanie instrukcji dołączonej przed producenta, może okazać się kluczowe.

Materiał przygotowany wraz z Partnerem.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *