Jak ubrać się na dyskotekę

Jak ubrać się na dyskotekę
frugo / 123RF Zdjęcie Seryjne

Przebieg imprezy bardzo często planuje się w domu. Ubiór ma wielkie znaczenie w kontekście wyjścia na imprezę, ponieważ kiedy dobrze wyglądamy, to istnieje szansa na poderwanie ciekawej kobiety. W sieci bardzo wielu facetów narzeka na fakt, że nie mają pojęcia w co się ubrać. To nie jest takie trudne. Pragniemy zaznaczyć, że nie trzeba na okazję dyskoteki kupować nowatorskich koszul czy butów za 500 złotych. To co mamy w szafach zupełnie wystarczy.

Nie kieruj się Internetem

W sieci furorę robią osoby, które ubierają się „inaczej”. Przez słowo „inaczej” należy rozumieć wydanie 500 złotych na koszulę, którą założy się raz lub dwa. Po co robić takie rzeczy? Najważniejsze jest odpowiednie dopasowanie ubrań. Koszula powinna mieć zbliżony kolor do koloru butów, zaś spodnie nie mają żadnego znaczenia. Warto pamiętać o tym, aby ubrania były czyste i wyprasowane. Oprócz samych ciuchów ważny jest zapach. Aż połowa facetów traktuje swoją twarz jako miejsce, gdzie leje się hektolitry wody po goleniu. To nie przyciąga a skutecznie odstrasza kobiety. Wystarczy kilka kropel.

Feromony?

Musimy o tym napisać, choć temat powinien być Wam znany. Wielu facetów twierdzi, że zakup feromonów pomaga przy podrywie. Nic z tych rzeczy. Feromony działają jedynie na niektórych ludzi. Pamiętajmy, że facet sam w sobie produkuje feromony i wypuszcza je w formie potu. Szkoda pieniędzy na takie wynalazki.

Wyprasowana koszula, czyste buty i spodnie. Może jeszcze jakaś błyskotka. To wystarczy aby wyjść na imprezę. Nie kupujcie w tym celu żadnych drogich ciuchów. Nie tędy droga panowie.

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.