Uroda

Zmarszczki – jak dbać o skórę twarzy po trzydziestce?

Kremy przeciwzmarszczkowe i odpowiedni dobór do wieku ma znaczenie. Ich zadaniem jest zapobieganie drobnym zmarszczkom i niwelowanie tych już istniejących.

Pomagają skórze utrzymywać energię oraz wpływają na jej witalność. Aby spełniały swoje zadanie muszą dbać o optymalny stopień nawilżenia na co dzień. W ten sposób stymulują i wzmacniają funkcje obronne naskórka i chronią skórę przed szkodliwym działaniem środowiska. 

Rewitalizacja po 30-tym roku życia?

Skóra mężczyzn po trzydziestce jest wymagająca. Dlaczego? Dlatego, że zmniejsza się w niej znacznie poziom kolagenu, a co za tym idzie skóra szybciej się starzeje. Proces starzenia objawia się stopniowym pojawianiem się zmarszczek mimicznych.

Który z kremów stawia sobie za cel walkę ze zmarszczkami w sposób skuteczny i zauważalny?

Krem Dermika 100 % Men do pielęgnacji skóry twarzy to krem do stosowania na dzień i na noc. Ten zaawansowany technologicznie krem został opracowany z myślą o mężczyznach właśnie po trzydziestym roku życia.


Poprawia elastyczność oraz kondycję skóry. Sprzyja również jej regeneracji i dostarcza skórze niezbędnych substancji, które wpływają na powszechnie znane oznaki zmęczenia.

Krem z regularną ceną w wysokości około 60 PLN za pojemność 50 ml zyskuje sobie ulubieńców w promocyjnej obecnie ofercie w kwocie obniżonej do ok. 35 PLN. 

Jeju Mayu Cream – nie tylko dla kobiet

Jeju Mayu Cream Skin79 niezależnie od swojej nieco wyższej ceny niż tradycyjne kremy, odznacza się większym, bardziej ekonomicznym opakowaniem.

Za dobrą jakość kosmetyku przemawiają drogocenne składniki. Są to między innymi kwas hialuronowy, olejek z mango, jak również tłuszcz koński. Ten niecodzienny składnik wygładza skórę, łagodzi, działa antybakteryjnie oraz nawilżająco.

One Comment

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *