Orgazm bez wytrysku - co należy wiedzieć?
Miłość,  Zdrowie

Orgazm bez wytrysku – co należy wiedzieć?

Z problemem przedwczesnego wytrysku zmaga się wiele osób. Poszukując jego rozwiązań można natrafić m.in. na sposoby, które pozwalają uzyskać kontrolę nad wyrzutem spermy. Opóźnienie wytrysku lub jego zupełne wyeliminowanie pozwoli nie tylko przedłużyć stosunek, ale też sprawi, że każdy kolejny orgazm nie będzie wiązał się z tak silną koniecznością odpoczynku i regeneracji. Czy orgazm bez wytrysku naprawdę jest możliwy?

Kontrola wytrysku – fakt czy mit?

Suche orgazmy mogą przytrafiać się w różnych sytuacjach. Osoby, które doświadczają ich bez wyraźnych przyczyn, czy dążenia do takiego stanu, powinny skonsultować się z lekarzem. Będąc zdrowym można jednak nauczyć się kontrolować wytrysk i osiągać orgazmy, które pozwalają na wielokrotne uprawianie seksu. Co warto wiedzieć na ten temat?

Jak osiągnąć orgazm bez wytrysku?

W pierwszej kolejności warto zastanowić się nad tym, co dzieje się z ciałem podczas szczytowania. W momencie osiągnięcia orgazmu skurcze mięśni doprowadzają zwykle do wyrzutu nasienia. To właśnie wytrysk powoduje, że pojawia się naturalna faza spoczynku, podczas której niemożliwe jest dalsze podejmowanie aktywności seksualnej. Mięśnie można jednak wyćwiczyć. Choć proces ten wymaga czasu i praktyki, płynące z niego korzyści z pewnością okażą się tego warte.

Co zrobić, aby poprawić swoje życie seksualne?

Techniki pozwalające na poradzenie sobie z przedwczesnym wytryskiem oraz umożliwiające osiąganie suchych orgazmów na dalszym Wschodzie były stosowane już dawno. Wiele ćwiczeń z tego zakresu oferuje tantra. Bazując na takich systemach można jednak dopasować określone aktywności, które pozwolą stopniowo nauczyć się powstrzymywania wytrysku. Mięśnie odpowiedzialne zarówno za wytrysk, jak i trzymanie moczu to mięśnie Kegla. Osoby chcące je wytrenować powinny w pierwszej kolejności zlokalizować ich umiejscowienie. Jest to możliwe m.in. dzięki powstrzymywaniu strumienia podczas oddawania moczu. Aby osiągnąć orgazm bez wytrysku, warto zapoznać się z dokładnymi informacjami na temat kolejnych kroków, korzystając z praktycznych programów ćwiczeń lub poradników.

Jakie są korzyści orgazmów bez wytrysku?

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy szczytowanie bez wytrysku w ogóle jest przyjemne. Choć doznania podczas takich orgazmów nieco różnią się od tych klasycznych, warto wiedzieć, że przez wielu mężczyzn są nawet bardziej cenione. Większa kontrola nad własnym podnieceniem może mieć bardzo korzystny wpływ na całe życie seksualne, włączając w to nawiązywanie głębszych więzi z osobami partnerskimi. Świadome przeżywanie orgazmów bez ejakulacji pozwala kochać się dłużej i wielokrotnie, bez uczucia rozbicia. Stosując odpowiedni trening można poprawić jakość swoich doznań.

Orgazm bez wytrysku - co należy wiedzieć?
Orgazm bez wytrysku – co należy wiedzieć?
Materiał partnera.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *